E U R O M E D I K A -  i n š t i t ú t,   s   .      r   .      o   .
ÚVOD COLON HYDRO TERAPIA MARY STAGGS DETOX SPINAL TOUCH GOU GONG  ZABALY ELEKTROTERAPIE KONTAKT
 
 
SPINAL TOUCH
veľmi šetrná dotyková terapia
 

 

Je to úplne jednoduchá ale nesmierne účinná neinvazívna terapia, ktorá na základe reflexnej terapie slúži k obnoveniu správneho ťažiska tela, čím sa odstránia chronické a akútne bolesti a s tým súvisiace problémy. Terapeut používa iba svoje prsty na presne určených bodoch tela v presnom postupe po chrbtici a hlave.
Túto metódu zaviedla do ČR v roku 2006 anglická lekárka
Dr. Mary Staggs. Nadviazala na amerického chiropraktika Dr. Johna Hurleya pôvodným povolaním stavebný inžinier, ktorý v polovici dvadsiatích rokov minulého storočia aplikoval svoje profesijné znalosti o štruktúrach tlakov na ľudské telo.
Teoretické základy tejto metódy sú v tom, či je možné ucho, pleco, bok, koleno a členok spojiť priamkou? Ťažisko ľudského tela sa nachádza v oblasti spojenia piatého bedrového stavca a prvého segmentu krížovej kosti. Ak je toto ťažisko z rôzných príčin posunuté, naruší sa vyvážené dynamické napätie chrbtového svalstva a posunú sa stavce. Vnútorné orgány sú stláčané, nemôžu prirodzene pracovať, tým je oslabená ich normálna činnosť. Nasleduje bolesť, dysfukcia a oslabenie vrodenej samoliečebnej schopnosti tela. Heslom tejto terapie je " V tele je hojivá sila", tzn. že Spinal Touch v prvom rade posilňuje samoliečebné schopnosti tela, nemá žiadné zdraviu ohrozujúce vedľajšie účinky.

 

UCELENÝ PROGRAM ZÁSADITEJ DETOXIKÁCIE TELA Dr. Jentschura
 
Človek je pôvodom zásaditá bytosť s alkalickým stupňom kyslosti krvi cca. pH 7,35. Prekyslenie organizmu je v súčasnosti jedným z najväčších nepriateľov pre zdravie človeka. Prekyslenie spôsobuje väčšinu chorôb a dôkladne odkyslenie a doplnenie minerálnych látok v tele tvorí základ každej terapie. Súčasťou tohto programu okrem ponúk zásadotvorných produktov je aj Masáž bylinnými pečaťami, ktorou sa z tela odstráni kyslí a toxický odpad. Špeciálne pre túto masáž boli vyvinuté zvlášť silné a čistiace receptúry z 12 bylín z nezameniteľnou funkciou. Postup masáže je presne stanovený. Ponúkame doplnky programu vyvinuté Dr. Jentschura.

 

 
 
ORIGINÁLNA TDP LAMPA GOU GONG
lampa GOU GONG
 

Tento terapeutický prístroj vynašla skupina vedcov a lekárov v Číne v roku 1978. Kľúčovou časťou prístroja je minerálna platňa pokrytá 33 minerálmi, keď sa nahreje na určitú teplotu, vyžaruje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vĺn v rozsahu 1 - 25 mikrónov, ktoré absorbuje ľudské telo, minerály produkujú liečivé teplo. Toto spolu podporuje mikrocirkuláciu a látkovú výmenu v tele, zlepšuje prekrvenie a zásobovanie buniek. Vytvárajú sa biochemické reakcie cez stimuláciu imunity a podpori samoliečebné schopnosti organizmu. Klinické štúdie dokázali pozitívne pôsobenie pri viac ako 100 chorobách, nadštandartne pri otvorených ranách. Ponúkame predaj originálnej TDP lampy.

 
TELOVÉ ZÁBALY
 
Čokoládový "Hot Chocoláte" - Horúca čokoláda.
Je to exkluzívna telová kúra, ktorá pôsobí na všetky zmysly klienta a ponúka mu neopakovateľné citové prežitky.


Plastický zpevňujúci "Alga".
použitie pri potrebe zpevnenia tkaniva po zoštíhlení a pri modelovaní postavy.

Detoxikačný - spevňujúci "Minerálna maska Alga".
Použitie pri narušenej pokožke po opalovaní, v začínajúcej celulitíde, pri látkovej výmene, po pôrode.

Detoxikačno - relaxačný.
Použitie pri obezite, strese, celulitíde, zlej látkovej výmene.

 

Copyright © 2010 www.euromedika.sk.