E U R O M E D I K A -  i n š t i t ú t,   s   .      r   .      o   .
ÚVOD COLON HYDRO TERAPIA MARY STAGGS DETOX SPINAL TOUCH GOU GONG  ZABALY ELEKTROTERAPIE KONTAKT
 
 
COLON - HYDRO - TERAPIA
črevná sprcha
 

Už starí čínania pred 4 tis. rokmi vedeli, že základom dobrého zdravia je očista oragnizmu, že existujú prírodné zákony, ktoré je potrebné dodržiavať, a ktoré nemilosrdne trestajú tých, ktorí ich ignorujú. Základom vnútornej očisty je detoxikácia. Vylúčením nestrávenej potravy a iných odpadových látok, ako su toxíny, hlieny a odumreté bunky sa upravuje mikroflóra čreva, ktorá je v podmienkach jeho normálneho fungovania schopná potlačovať a likvidovať hnilobné a patologické mikróby. V dôsledku nevylúčenia odpadových látok z čreva sa tieto cez črevnú stenu spätne dostávajú do tela, a tým nevyhnutne dochádza k jeho samootrave.  Hrubé črevo je čistička tela, ktorú je potrebné pravideľne čistiť, aby sa predchádzalo chorobám, ktoré postihujú najdôležitejšie ľudské orgány, ako mozog, pečeň, žlčník, ľadviny, slinivku, žalúdok, pohlavné žľazy, prostatu, oči, srdce, pľúca, ako aj celkové oslabenie imunitného systému, až po vznik rakoviny a psychických porúch.
V súčasnej dobe k najdokonalejšej očiste organizmu možno dospieť aj výplachom čreva, tzv. črevnou sprchou. Procedúru môžu bez obáv podstúpiť aj ľudia trpiaci na hemoroidy, pacienti absolvujúci chemoterapiu. Procedúra je bezbolestná, bezpečná a estetická nakoľko hrubé črevo nie je dráždené mechanicky. Jeho očistenie je vykonávané vodným kúpeľom pod odborným dozorom zdravotníckeho personálu.
Preto pre upevnenie zdravia, zlepšenie pracovných a športových výkonov, zlepšenie nálady a väčšej chuti do života je tu pre Vás odborné poradenstvo na detoxikáciu organizmu - črevná sprcha a prírodné očistné kúry pečene a žlčníka s vyplavením žlčníkových kameňov bez chirurgického zákroku.

 
 
 
 
 
MARY STAGGS DETOX
Revolučná detoxikačná metóda
 

Dr. Mary Staggs, anglická lekárka je uznávaná kapacita v odbore celostného lekárstva. Po dlhoročných výskumoch a mnohých klinických štúdiach dala na využivanie širokej verejnosti štátov Ameriky a Európy patentovaný detoxikačný prístroj BODY DETOX, oficiálne uznaný za lekársky prístroj v EU. Za celoživotný prínos k zlepšovaniu zdravia ľudstva, zvlášť však za výskum na poli elektrolitickej detoxikácie obdržala významnú cenu Excellence Award. "Moja detoxikačná metóda je v princípe založená na vodnom riadenom elektrolitickom kúpeli, do ktorého sa na určitú dobu ponoria chodidlá alebo dlane. Účinkuje celostne a prináša organizmu zásadný revitalizačný efekt.", konštatuje Dr. Staggs.I tými najmenšími cievami tela prúdi krv, čo nazývame mikrocirkuláciou. Čím lepšie táto funguje, tým lepšie je okysličovanie a zásobovanie živinami jednotlivých orgánov tela, čím su aktivované samoliečebné schopnosti organizmu. Poškodenie začína už na úrovni molekúl a buniek, ktoré nie su schopné sa riadne zbavovať odpadových a toxických látok prirodzeným spôsobom. Táto detoxikácia to zabezpečuje, čo bolo potvrdené mnohými výskumami v Amerike aj v Európe.
Zabezpečujeme predaj, servis prístrojov Body Detox a odborné zaškolenie pre SR. Prístroje sú dovážané priamo od anglického výhradného výrobcu.

 
 

Copyright © 2010 www.euromedika.sk.